Vahvad tegelased/lisateenused

​Lotte-Preili

 

Lotte-preili on üks ütlemata lõbus ja uudishimulik koeratüdruk, kellele meeldib üle kõige sõpradega mängida ja kukerpallitada. Tema mängud ja tegevused on ka natukene ebatavalised - just nagu leiutaja tütrele kohane. Oled sa mänginud saapasood või rääkinud vahukommikeelt? Ei ole? Kutsu siis Lotte sünnipäevale ja mugistage koos naerda!

1 h - 80.- EUR

​Käsilased Kevin & Stuart

Juba aegade algusest on maailmas elanud Käsilased ning teeninud kõige suuremaid pahalasi. Türannosaurusest Napoleonini on see uudishimulik hõim aidanud kõige suuremaid ja hirmsamaid kurjameid. Nüüd on alahoidlik juht Kevin ja teismeline mässaja Stuart jõudnud oma rännakul Eestisse, et leida enesele uus boss ja päästa käsilastesugu. Kas ehk leitakse vahvate mängude ning haaravate ühistegevuste käigus vääriline isand vahvate Eesti laste seast? Käsilased Kevin ja Stuart on oma sõpradele rõõmuga külla tulemas nii üheskoos kui ka eraldi, et lustida ja trallida!

1 h - 50.- EUR

Jänku-Juss

Kas õues on suvi või talv, on lapsi vähe või palju – Jänku-Juss on alati rõõmsal meelel külla tulemas ning oma sõpradega koos lõbutsemas. Tal on kaasas suur kotitäis auhindu ja üllatusi ja temaga koos saab tantsida „Tantsulõvi” tantsu, harjutada värvilehtedel tähti ja numbreid kirjutama, mängida peitust ja kulli, lennutada paberlennukeid,  ujutada laevukesi  ning palju muud. Tegevust jätkub nii väikestele kui ka suurematele lastele! NB! Sünnipäevalastele on Jänku-Jussil alati kaasas kingitus!

1 h - 50.- EUR

Jänku-Johanna

Jänku-Johanna kava on suunatud eeskätt tüdrukutele vanuses 3-6 aastat ning on kantud novembris 2013 ilmuvast "Jänku-Juss ja värvid" raamatust. Lisaks loomulikult mõnus kogus tantsu ja tralli!

NB! Sünnipäevalastele on Jänku-Johannal alati kaasas kingitus ning kõikidele külalistele rohkelt auhindu!

1 h - 50.- EUR

Näomaalingud

 

​Et muuta iga vahva sünnipäevapidu veelgi lõbusamaks, kutsuge näomaalija. Näomaalingud lisavad üritusele värvilist elevust, sest lapsed muutuvad nende soovi järgi erinevateks lustakateks ja kauniteks tegelasteks. Näomaalingute tegemisel on kasutusel ainult nahasõbralikud tooted ning maalingud on eemaldatavad sooja vee ja seebiga.

1,5 h - 60.- EUR (10-14 last)

Õhupallikujundid

 

​Õhupallimeister teeb lapse peo veelgi toredamaks ja meeldejäävamaks! Kutsu õhupallimeister oma lapse sünnipäevale koju või mängutuppa. Meelelahutuslik õhupallikujundite valmistamine pakub rõõmu ja põnevust sest piklikud õhupallid muutuvad kõigi silme all kutsudeks, lilledeks, mõõkadeks, dinosaurusteks, luikedeks, karudeks ja paljudeks muudeks tegelasteks.

1 h - 60- EUR

Glitter Tattoo

Glitter tattoo on särav tätoveering, mis kantakse nahale (enamasti käele või jalale) spetsiaalse kehaliimi abil. Liim kaetakse sädeleva pulbriga ning seetõttu jääb tätoveering eriti efektne ja ilus. Glitter tattoo tegemisel kasutatakse kleepuvaid šabloone. Tattoo püsib nahal ca 4-7 päeva ning on täiesti veekindel, kuludes järk-järgult lihtsalt maha. Kui on soov tattood varem eemaldada, tuleks seda teha õli või kange alkoholiga õrnalt pühkides.

kuni 15 inimest - 60.- EUR, iga järgnev inimene 3.- EUR

© 2018 Luff Mängutuba

  • Instagram Social Icon